תחומי התמחות:
קבעו עוד היום
פגישת ייעוץ ללא עלות

072-33-80-906
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:
עו"ד דיני משפחה עוסק במסגרת תפקידו בנושאים משפטיים מורכבים ומגוונים, ביניהם ענייני גירושין, משמורת, מזונות, ירושות וצוואות, הסכמי הורות משותפת ועוד סוגיות מרתקות הנוגעות אל המסגרת המשפחתית הרחבה. עו"ד משפחה במרכז מומלץ הוא עו"ד זיו בייטל, בעל ותק ומומחיות בניהול שוטף של מקרים שונים, במקצועיות, תבונה ורגישות תוך הגנה מקסימלית על כלל האינטרסים של לקוחותיו המרוצים.

חשיבות הפנייה אל עו"ד משפחה במרכז או במקום מגוריכם
ככלל, המצבים בהם נדרש סיוע משפטי של עו"ד דיני משפחה, מאופיינים ברגישות גבוהה, נטייה להתנהלות פוגענית ומאבקי כוח. לכן, במצבים אלה נדרש טיפול של גורם שלישי חיצוני, מקצועי, שיודע להתנהל ביעילות מול הצד השני למציאת פתרון מיטבי, תוך קיום האינטרסים של הלקוח ולא להאריך שלא לצורך את ההליכים המשפטיים. כל זאת, תוך שמירה על טובת הלקוח, תמיכה בו וגילוי רגישות רבה לסיטואציה המשפחתית המורכבת העומדת על הפרק ומתוך רצון לצמצם את הנזקים העלולים להיגרם לכל הצדדים המעורבים. 

עו"ד דיני משפחה

כיצד לבחור עורך דין? - קיימים מגוון פרמטרים היכולים לסייע לכם בעת בחירת עו"ד דיני משפחה, ביניהם מומחיות במקרה הנדון ומקצועיות, בקיאות במטריה המשפטית, ניסיון קודם, המלצות, רושם אישי, התמחות בליטיגציה מול ערכאות המשפט הרלבנטיות וכן הלאה.
מעבר לפן המקצועי, כדאי לבחור עו"ד משפחה במרכז אליו אתם מתחברים, על מנת שתרגישו בנוח לשתף אותו בפרטי מידע רגישים ואישיים ותסמכו עליו שיצליח לטפל בתיק שלכם ביעילות, במהירות, ברגישות מול הצד השני ולהשיג את התוצאה הטובה האפשרית בכפוף לנסיבות.

חשוב להדגיש, כי עו"ד דיני משפחה הוא אדם אשר עבר התמחות ייעודית בתחום זה, אשר צבר ידע וניסיון מקצועי בטיפול בסוגיות שונות. יש לציין, כי לא לכל עורך דין אשר עוסק במשפט אזרחי יש את הידע וההכשרה לטפל עבורכם במקרה המשפטי אלא יש להקפיד לבחור עו"ד דיני משפחה העוסק באופן יומיומי בתחום, שיוכל לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר.

המלצה חמה
עו"ד זיו בייטל, עו"ד משפחה במרכז מומחה בתחומו, המעניק ללקוחותיו הרבים שירות משפטי מלא ויסודי, במהירות הנדרשת, תוך מתן דגש על מכלול ההיבטים האישיים, המשפחתיים והפסיכולוגיים הבאים לידי ביטוי בתיקים השונים. במהלך שנות פעילותו הרבות, טיפל עו"ד זיו בייטל בהצלחה במגוון מקרים וסייע לאנשים רבים למצות את הזכויות המגיעות להם מכוח החוק מול הערכאות המשפטיות המתאימות. אם הנכם מחפשים עו"ד דיני משפחה מקצועי, מסור ואיכותי – פנו כעת ולא תתחרטו.

עו"ד משפחה במרכז

 

מגדלי ב.ס.ר 4, קומה 35, רחוב מצדה 7, בני ברק | הנרייטה סולד 8 ב' רסקו סיטי באר שבע
  |  טל': 072-33-80-906  |  פקס: 03-613-44-76  |  E-mail: zbeitel@netvision.net.il


  גירושין     דיני משפחה     רכוש וממון     ירושות וצוואות     ידועים בציבור     בתי משפט | בתי דין