תחומי התמחות:
קבעו עוד היום
פגישת ייעוץ ללא עלות

072-33-80-906
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:
כל מה שצריך לדעת בעת בחירת עו"ד גירושין בראשון לציון
שירותיו של עו"ד גירושין בראשון לציון או ליווי של עו"ד גירושין בתל אביב נדרשים לנו בתקופה הבעייתית ביותר של חיינו, כשהכל נראה כסוגר עלינו, ואפילו דברים קטנים ושגרתיים, כמו ההתנהלות מול מי שזה לא מכבר נשבענו לאהוב ולכבד עד לאחרית ימינו, הופכת למטלה מורכבת לאין נשוא. לעיתים קרובות, בתקופה כזו בחירת עורך דין לענייני גירושין או החלטה על עורך דין שילווה אתכם בעת הסכם גירושין בהסכמה, משמעותה, מבחינה נפשית, כי אתם יוצאים לדרך חדשה ובלתי מוכרת, ולשם כך, תזדקקו להכניס לחייכם איש מקצוע, שיעזור לכם לפתור את התסבוכת ולכונן את הבסיס הבריא והנכון לאופן בו יתנהלו חייכם וחיי ילדיכם מאותה נקודה והלאה. עו"ד גירושין בראשון לציון או בכל מקום אחר בארץ, הוא איש המקצוע המתאים לשם כך.

עו"ד גירושין בראשון לציון

עו"ד גירושין בראשון לציון - האם למיקום ישנה משמעות? עורך דין לענייני גירושין טוב הוא עורך דין טוב, גם אם הוא עו"ד גירושין בתל אביב או עו"ד גירושין בראשון לציון ואתם נמצאים באילת או בקריית שמונה. אם כך, כשלמקום אין השפעה על איכותו של עורך הדין, מה חשוב לדעת בעת בחירת עורך הדין לניסוח הסכם גירושין בהסכמה שלכם? כמובן, קודם כל, חשובה התמחותו של עורך הדין בתחום דיני המשפחה, מכיוון שעורך דין פלילי, למשל, מוצלח ככל שיהיה, לא יוכל להביא לכם תועלת! כמו כן, חשובים גם ניסיונו המקצועי של עורך הדין ותכונותיו האישיות, כמו יכולת לגלות אמפטיה, כימיה בינאישית מרגיעה או נכונותו ללוות אתכם בכל שלב לאורך כל התהליך.

עורך דין גירושין תל אביב

עו"ד זיו בייטל - אין עורך דין אחר שתרצו לצידכם בשעתכם הקשה!
את ניסיונו הרב בתחום דיני המשפחה רכש עו"ד זיו בייטל בעת עבודה עם גופים ידועים וגדולים (כויצ"ו ושי"ל), כמו גם בעת ייצוגם של לקוחות פרטיים בהליכי הגירושים שלהם. לאורך דרכו המקצועית, צבר עו"ד בייטל את הגישה האישית ואת יכולתו ללוות כל מקרה גירושים, סבוך ככל שיהיה, באופן אישי, ביחס מרגיע ובמאור פנים.

עורך דין לענייני גירושין

 

מגדלי ב.ס.ר 4, קומה 35, רחוב מצדה 7, בני ברק | הנרייטה סולד 8 ב' רסקו סיטי באר שבע
  |  טל': 072-33-80-906  |  פקס: 03-613-44-76  |  E-mail: zbeitel@netvision.net.il


  גירושין     דיני משפחה     רכוש וממון     ירושות וצוואות     ידועים בציבור     בתי משפט | בתי דין