תחומי התמחות:
קבעו עוד היום
פגישת ייעוץ ללא עלות

072-33-80-906
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:
עו"ד גירושין במרכז - חשוב לתכנן מראש!
אין ספק כי מקרי הגירושין הרבים שאנחנו שומעים עליהם מידי יום, מעוררים את המחשבה כי כל אחד מאיתנו, גם אם הזוגיות שלו מתנהלת כיום כסדרה, יהיה זקוק, בשלב כלשהו, לשירותיו של, לפחות, עו"ד לענייני משפחה, אם לא לשירותיו של עורך דין לגירושים, במידה והדברים יתדרדרו. אם אתם מתגרשים, חשוב מאד לזכור כי שירותיו של עו"ד גירושין במרכז יכולים להגן עליכם מפני פגיעה בזכויותיכם ומפני כל אותם דברים העלולים לשמש ככלי ניגוח נגדכם ונגד זכויותיכם, כמו הסכמים שעליהם חתמתם בעבר, דמי מזונות בגירושין, זכויותיכם ברכוש המשותף וכן הלאה. עו"ד גירושין במרכז מעמיד לרשותכם את ניסיונו, את הידע המקצועי שלו ואת כישוריו, על מנת לאפשר לכם לצאת בנזקים מצומצמים ככל האפשר, מתקופה שהיא, ממילא, תקופה מאתגרת בחייכם.

עו"ד גירושין במרכז

לעיתים, לזוגות המתגרשים ישנה אשליה כלשהי, כי הם יצליחו לצלוח את הגירושים בשלום, ולצאת כשהם עדיין "חברים" מהסיפור. אולם, נדירים המקרים שזה אכן קורה. לאורך התהליך, עולים רגשות שונים ומציפים אתכם, ואפילו דברים שהם חלק מכל הליך כזה, כמו דמי מזונות בגירושין, עלולים להפוך לסלע מחלוקת משמעותי. עורך דין לגירושים או עו"ד לענייני משפחה המתמחה בגירושים על כל המשתמע מהם, יוכל לעזור לכם לעבור את כל נפתולי הסאגה הזו, כשהוא מוצא את הפתרונות הנכונים והמתאים ביותר, לכל אחד מכם, בני הזוג המתגרשים ולילדיכם, המצויים בתווך.

עו"ד לענייני משפחה

עו"ד זיו בייטל - יחס אישי, מקצועיות, נאמנות ואמפטיה
כעורך דין מנוסה המתמחה בדיני משפחה, יודע עו"ד זיו בייטל כי אנשים העוברים את תהליך הגירושים נמצאים בעמדה ובנקודה בעייתית של חייהם. לכן, בנוסף לניסיונו המקצועי ולידע הרב שלו בתחומי דיני המשפחה, הוא מביא עימו לייעוץ ולליווי של לקוחות כאלה, את היחס האנושי החם והאמפטיה לה הם זקוקים. אין ספק, כי הוא מספק את המענה המתאים ביותר לכל מי שזקוק לשירותי עו"ד גירושין במרכז.

עורך דין לגירושים

 

מגדלי ב.ס.ר 4, קומה 35, רחוב מצדה 7, בני ברק | הנרייטה סולד 8 ב' רסקו סיטי באר שבע
  |  טל': 072-33-80-906  |  פקס: 03-613-44-76  |  E-mail: zbeitel@netvision.net.il


  גירושין     דיני משפחה     רכוש וממון     ירושות וצוואות     ידועים בציבור     בתי משפט | בתי דין