תחומי התמחות:
קבעו עוד היום
פגישת ייעוץ ללא עלות

072-33-80-906
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:
עורך דין מזונות ומשמורת משותפת - העידן החדש של הגירושין
כידוע, תשלומי מזונות בגירושים נחשבים לסלע המחלוקת הרצינית ביותר בין בני הזוג המתגרשים, וזאת, מאחר וכאן, ברכיב זה בהסכם הגירושים, מצויה פרצה אותה יכולים לנצל בני זוג אשר מחפשים את הדרך לנקום ולמרר את חיי בני הזוג השני, כאשר הילדים נמצאים בחזקתו הבלעדית עם הסדרי ראיה. בניגוד לתשלום מזונות ילדים, תשלום מזונות אישה לאחר גירושין אינו חובה על פי דין, אם כי הם נכללים לעיתים בהסדרי גירושין מסוימים (נדיבים במיוחד ונדירים, ראוי לציין). בניגוד לעבר, בזמנים בהם עורכי הדין שעסקו בגירושים עשו הכל על מנת לשרת את האינטרסים אך ורק של הלקוח שלהם, בלי להתייחס לתמונה המלאה ולטובת הילדים, כיום, עורך דין מזונות ומשמורת משותפת יעשה ככל שבידו על מנת למצוא את שביל הזהב לטובת כל המעורבים בדבר. ייצוג של עורך דין מזונות ומשמורת משותפת או עורך דין גירושין ברמת גן עשוי לעזור לזוג המתגרש לעבור את התקופה הקשה במינימום זעזועים.

עורך דין מזונות ומשמורת משותפת

עורך דין מזונות ומשמורת משותפת - מדוע? מזונות אישה לאחר גירושין, כמו תשלומי מזונות בגירושים, הם חלק ממערכת של חובות וזכויות, אותם מבססים בני הזוג המתגרשים בינם לבין עצמם. מרגע היכנס הגט שלהם לתוקפו, כל מה שהכירו עד לאותו הרגע נמחק, ומפנה את מקומו למערכת יחסים שונה ומחייבת, שלא תמיד תהיה נוחה לאחד מהצדדים. עורך דין מזונות ומשמורת משותפת ואף עורך דין גירושין ברמת גן החכם דיו כדי לדעת לצפות את העתיד, אמור להכווין אותם למציאת המסגרת שלא תותיר "סדקים" שעליהם עלולים בני הזוג למעוד בהמשך הדרך.

תשלומי מזונות בגירושים

עו"ד זיו בייטל - לא משאיר אף קצה פתוח!
התמחותו של עו"ד זיו בייטל בדיני המשפחה, ובפרט בענייני גירושין, מאפשרת לו להעניק ללקוחותיו את הטיפול ההולם המתאים להם. במסגרת הסכם הגירושים שלהם, הוא יעבד את הצרכים הספציפיים שלהם, יגבש ויערוך חוזה שלא רק יניח כעת את דעתם של הצדדים הנוגעים בדבר, אלא אף ימנע מהם להיכנס למלכודות עתידיות.

עורך דין גירושין ברמת גן

 

מגדלי ב.ס.ר 4, קומה 35, רחוב מצדה 7, בני ברק  |  טל': 072-33-80-906  |  פקס: 03-613-44-76  |  E-mail: zbeitel@netvision.net.il


  גירושין     דיני משפחה     רכוש וממון     ירושות וצוואות     ידועים בציבור     בתי משפט | בתי דין