תחומי התמחות:
קבעו עוד היום
פגישת ייעוץ ללא עלות

072-33-80-906
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:
כיצד תבחרו עורך דין גירושין בתל אביב?
עו"ד מזונות ומשמורת משותפת נחשבים לאנשי המקצוע המתאימים ללוות אתכם בעת שאתם מתחילים בהליך הגירושים שלכם, ואף, אם אפשר ואתם הצד היוזם את המהלך, לפניו. מרבית מקרי הגירושים עלולים להסתבך, כשהמחלוקות הרציניות ביותר בין בני הזוג הם מזונות גירושין, חלוקת הנכסים המשותפים והמשמורת על הילדים. כל אחד משלושה רכיבים אלה עלול להוות אבן נגף רציני, אשר אם לא תטופל דרך הנכונה ומוקדם ככל שניתן, עלולה להפוך את חייהם של כל המעורבים בדבר לסיוט אמיתי שנמרח על פני שנים. עורך דין גירושין בתל אביב או עורך דין משמורת משותפת יעזרו לכם למצוא את הדרך הנכונה לנרמל את מערכת היחסים החדשה שלכם, כפי שהיא תתגבש ותהיה מכאן ואילך. ליווי של עורך דין גירושין בתל אביב יכול לעזור לכם למצוא את העוגן לו אתם זקוקים כשהכל מתערער ומתערבל מסביבכם.

עורך דין גירושין בתל אביב

במה עורך דין גירושין בתל אביב יכול לסייע לכם? עורך דין גירושין בתל אביב, עורך דין משמורת משותפת, כמו גם עו"ד מזונות ומשמורת משותפת, הם כולם שמות נרדפים לפחות או יותר אותו איש מקצוע משפטי, שיעזור לכם לגבש מערכת של חובות וזכויות הנוגעת לשניכם ולילדיכם שתשרת אתכם בהמשך חייכם, עד שיפוג תוקף חובת תשלום מזונות גירושין, למשל. את אותה המערכת, חשוב מאד לתכנן ולערוך בצורה כזו שתתייחס לכל הרכיבים הכלליים המתאימים לכלל הזוגות המתגרשים, ויחד עם זאת, היא חייבת להכיל גם את ההתאמות הפרטניות המתאימות לכם, אחרת, יקשה עליכם מאד לעמוד בה לאורך זמן.

עו"ד מזונות ומשמורת משותפת

עו"ד זיו בייטל - ייעוץ וליווי מקצועי ואישי
עו"ד זיו בייטל מתמחה בדיני משפחה, ובמיוחד בפנים הרבות אותם לובשים הגירושים. ניסיונו המקצועי מאפשר לו ללוות את כל אחד מהזוגות המתגרשים (ואפילו את אחד מהצדדים) בדרך החדשה אליה הוא יוצא עם קבלת הגט. היחס המקצועי החם שהוא מעניק לכל אחד מלקוחותיו, ניסיונו, בקיאותו בפסיקות ובהלכות המשמעותיות בתחום, הופכים אותו לעורך דין מבוקש ומאפשרים לו להעניק ללקוחותיו את הטיפול הנכון המתאים להם.

עורך דין משמורת משותפת

 

מגדלי ב.ס.ר 4, קומה 35, רחוב מצדה 7, בני ברק | הנרייטה סולד 8 ב' רסקו סיטי באר שבע
  |  טל': 072-33-80-906  |  פקס: 03-613-44-76  |  E-mail: zbeitel@netvision.net.il


  גירושין     דיני משפחה     רכוש וממון     ירושות וצוואות     ידועים בציבור     בתי משפט | בתי דין