תחומי התמחות:
קבעו עוד היום
פגישת ייעוץ ללא עלות

072-33-80-906
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:
עורך דין גירושין בראשון לציון - במה הוא עוסק?
מן הסתם, עורכי דין לענייני גירושין מתמחים בפלח ספציפי מסוים מאד בדיני משפחה, זאת, מאחר ודווקא תחום זה הינו מורכב ומסובך למדי. את התסבוכת שמביא איתו התחום, ניתן לתלות באלמנט הרגשי שתיקים כאלה מכילים, במרוץ הסמכויות (בין בית המשפט לענייני משפחה ובין בית הדין הרבני) ועוד גורמים רבים, שכולם גם יחד הופכים את התחום למורכב ומעניין, כמו שהוא. לכן, עורך דין גירושין בראשון לציון, עורך דין מזונות או עו"ד משמורת משותפת, כל אנשי מקצוע אלה יעסקו באספקט המשפטי של המתחולל בין בני הזוג לבין עצמם, בינם לבין ילדיהם ובינם לבין הערכאות המשפטיות הרלוונטיות, מהרגע בו גמלה בליבם של בני הזוג ההחלטה לפרק את החבילה. במרבית המקרים, ייצוג של עורך דין גירושין בראשון לציון יכול לחסוך ללקוחותיו עגמת נפש רבה, כמו גם הסתבכויות בירוקרטיות וטלטלות נוספות.

עורך דין גירושין בראשון לציון

עורך דין גירושין בראשון לציון - מהו ייחודו? עורכי דין לענייני גירושין, כמו גם עורך דין מזונות או עו"ד משמורת משותפת מתמחים במציאת הדרכים החוקיות שמטרתן למצוא את הנתיב הבטוח והמתאים לשרת את לקוחותיהם בתוך מערכת חוקים ותקנות סבוכה ומסועפת. על רקע זה, לא מפתיע, כי אחת מהתכונות הנדרשות ביותר עבור, למשל, עורך דין גירושין בראשון לציון, היא יכולתו לתפקד במתינות, בשלווה וברוגע, בעוד לקוחותיהם נסערים, פוחדים, פגועים או מתוסכלים. לא זאת בלבד שעורך הדין נדרש לתפקד במתינות, אלא אף מצופה ממנו להשרות את הלך רוח זה אף על לקוחותיו, דבר שהוא קשה לאין ערוך, בעיקר בהתחשב בנסיבות.

עורכי דין לענייני גירושין

עו"ד זיו בייטל - יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל ההליך!
התמחותו של עו"ד זיו בייטל בכל הנושאים לדיני המשפחה, ובמיוחד בענייני גירושין, מאפשרת לו להוות עוגן איתן הנטוע במציאות ללקוחותיו, בתקופה הקשה והמטלטלת שהם עוברים. הליווי האישי, המקצועי והחם אותו הוא מעניק להם, כמו גם שליטתו בפסיקות ובהלכות השונות, מעניקה ללקוחותיו את התחושה כי ענייניהם נתונים בידיים טובות ובטוחות, והם זוכים ב"גב" המקצועי, אשר ילווה אותם עד למיצוי זכויותיהם.

עורך דין מזונות

 

מגדלי ב.ס.ר 4, קומה 35, רחוב מצדה 7, בני ברק | הנרייטה סולד 8 ב' רסקו סיטי באר שבע
  |  טל': 072-33-80-906  |  פקס: 03-613-44-76  |  E-mail: zbeitel@netvision.net.il


  גירושין     דיני משפחה     רכוש וממון     ירושות וצוואות     ידועים בציבור     בתי משפט | בתי דין