תחומי התמחות:
קבעו עוד היום
פגישת ייעוץ ללא עלות

072-33-80-906
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:
אבות רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם מצב כלכלי קשה בעקבות הגירושים, מפוטרים מעבודתם, נדרשים לעמוד בהוצאות רפואיות גבוהות והסיבות בגינן הם יכולים למצוא את עצמם עם הרעה משמעותית במצבם הכלכלי עודן מגוונות.

אבות אחרים אשר עברו גירושים, מתמודדים עם יחסים בעייתיים עם הילדים, כאשר במקרים מסוימים, הילדים כלל לא מדברים עמם, או מתנכלים אליהם. 

וכמובן, אבות אשר הילדים עוברים להתגורר עמם באופן קבוע.

אלו הן רק חלק מהסיבות בגינן אבות גרושים מגיעים למצב של הגשת ביטול דמי מזונות.

זה אומנם נכון כי ביטול דמי מזונות הוא לא מצב נפוץ במיוחד, אך יחד עם זאת, בנסיבות מסוימות, ולאחר בחינת הסיבות להגשת בקשה לביטול דמי מזונות בגירושין, בתי המשפט גם יכולים לאשר אותה, לאחר קבלת חוות דעת מקצועית מפקידת סעד – בעיקר במקרים בהם גיל הילדים הוא מעל 14 שנים.

איך לבטל מזונות לאחר פסק דין?
כאן חשוב לציין, כי ביטול דמי מזונות הוא לא דבר נפוץ ובקשות רבות המוגשות על ידי אבות, נדחות בסופו של דבר.

יחד עם זאת, במידה ואכן מתקיים שינוי הנחשב לדרמטי בנסיבות – לדוגמא, הילדים עוברים להתגורר באופן קבוע עם האב, או להבדיל, מנתקים אתו את הקשר באופן מוחלט, בית המשפט דן בבקשה, ובודק לעומק את הנסיבות – במקרים מסוימים הוא יפנה לקבל חוות דעת מקצועית מאנשי מקצוע חיצוניים כמו פקידת סעד – במטרה לקבל תמונה מלאה על המצב.

כאמור, בשורה התחתונה, ובמענה לשאלה איל לבטל מזונות לאחר פסק דין, התשובה הטובה ביותר, היא לפנות לעורך דין מקצועי ומנוסה בתחום, אשר יוכל לייעוץ, ללוות ולסייע בתהליך.

איך להתגרש בשלום?
הגעה להסכמות המקובלות על שני בני הזוג, ולוקחות בחשבון את האינטרסים של שניהם, היא התשובה לשאלה איך להתגרש בשלום.

יחד עם זאת, בכדי שדבר זה אכן יצלח, והאב לא ימצא את עצמו לאחר זמן קצר מגיש בקשת ביטול דמי מזונות, חשוב להיוועץ בעורך דין מקצועי ומנוסה, אשר יוכל לסייע וללוות את תהליך הגירושים, תוך דגש על ההחלטה לגבי גובה דמי מזונות בגירושים.

עו"ד זיו בייטל, הינו עורך דין בעל ניסיון רב בתחום דיני משפחה, וגירושין בפרט – עורך הדין הינו בעל הכלים והידע לסייע בכל שלבי התהליך, החל מרגע קבלת ההחלטה על הגירושין וגם בנושאים משפטיים אשר יכולים לעלות לאחר שהתהליך הושלם. 
 

ביטול דמי מזונות

 

מגדלי ב.ס.ר 4, קומה 35, רחוב מצדה 7, בני ברק | הנרייטה סולד 8 ב' רסקו סיטי באר שבע
  |  טל': 072-33-80-906  |  פקס: 03-613-44-76  |  E-mail: zbeitel@netvision.net.il


  גירושין     דיני משפחה     רכוש וממון     ירושות וצוואות     ידועים בציבור     בתי משפט | בתי דין